Unie vydavatelů
noviny | časopisy | internet
1. 11. 2013  |  02.45
Domácí stránka  | Deníky

Aktuality

archív >
27. 10. 2017

Budoucnost novin je stále v tisku

Lincoln Millstein, autor následujícího pojednání, je bývalý deníkový novinář a výkonný ředitel. Nedávno získal stipendium od Rockefellerovy nadace, aby napsal svou knihu o novinovém průmyslu.

27. 10. 2017

Materiály Digital Media World a Print World

Ve dnech 10. a ž 12. října proběhl v Berlíně veletrh IFRA World Publishong Expo doplněný dvěma odbornými konferencemi Digital Media World a Print World a semináři Content Stages a Start-up Park.

14. 10. 2017

Tajemství, jak dosáhnout tiskem na mileniány

Článek se vrací k jednomu z témat doprovodného programu veletrhu IFRA Expo, který proběhl ve dnech 10. až 12. října 2017 v Berlíně.

18. 9. 2017

Miliardář Lebeděv se zajímá koupi deníku Metro ve Velké Británii

U vlastníka titulů Evening Standard a Independent byla zaznamenána snaha koupit deník Metro od jeho současného vydavatele, společnosti DMGT. DMGT, který je vydavatelem deníků Daily Mail a Mirror, zvažoval prodej Metra jako součást větší podnikatelské aktivity.

29. 8. 2017

Washington Post přináší umělou inteligenci do své nativní reklamy

Vydavatelé naráží na překážky s takzvanou nativní reklamou. Deník Washington Post zkouší problém vyřešit pomocí umělé inteligence. Vytvořil reklamní produkt nazývaný Own, který nechává značky používat jejich vlastní obsah a slibuje zlepšit jejich šance, aby byly viděny a čteny (nebo pozorovány) s pomocí Heliografu, nového čtecího nástroje Postu vytvořeného pro obsahovou stránku.