Unie vydavatelů
noviny | časopisy | internet
Domácí stránka  | Časopisy

Aktuality

archív >
19. 9. 2017

Odpověď vydavatelství G+J na současné výzvy

Jako jedno z předních evropských vydavatelství prochází Gruner + Jahr obdobím významného přechodu. Julia Jäkel, generální ředitelka, uvádí, jak to podnik dosud dokázal a načrtává cestu do budoucna, ve svém rozhovoru s reportérem FIPP Jonem Watkinsem před 41. světovým kongresem FIPP, kde vystoupí jako mluvčí.

5. 9. 2017

Strategie nového CEO vydavatelství Hearst pro úspěch

James Wildman se stal CEO vydavatelství Hearst v dubnu tohoto roku a nyní se vyjádřil ke svým jasným plánům, jak bude řídit podnikání společnosti dál. V následujícím článku se hovoří o kulturních změnách, generování příjmů a budoucnosti vydavatelského odvětví.

9. 8. 2017

Zahájena registrace účastníků na Digital Innovators Summit 2018

Mezinárodní asociace vydavatelů časopisů FIPP spolu s německou asociací vydavatelů časopisů VDZ zahájili registraci zájemců o účast na nejvýznamnějším světovém meetingu digitálních inovátorů v časopiseckém odvětví Digital Innovators Summit, který se koná každoročně v Berlíně. Příští, jedenáctý ročník kongresu proběhne ve dnech 19. a 20. března 2018.

4. 8. 2017

Rakušané čtou digitál nejdéle

Studie potvrzuje, že rakouští čtenáři vykazují největší vytrvalost při čtení digitálního obsahu.

3. 8. 2017

Vyhlášeny vítězné výzkumy FIPP Insight Awards 2017

Mezinárodní federace vydavatelů časopisů oznámila vítězné výzkumy oceněné v letošním ročníku soutěže FIPP Insight Awards. FIPP Insight Awards je mezinárodní soutěž výzkumů zaměřených na časopisecký trh, jejichž cílem je podpora časopisů a časopisecké inzerce na mediálním trhu. Letos se uskutečnil 8. ročník soutěže.