Unie vydavatelů
noviny | časopisy | internet
Domácí stránka  | Aktuality  | 24. července končí sleva účastnického poplatku na Světový kongres časopiseckých médií

12. 7. 2019

24. července končí sleva účastnického poplatku na Světový kongres časopiseckých médií

Ve dnech 12. až 14. listopadu 2019 proběhne v Las Vegas Světový kongres časopiseckých médií FIPP 2019. Kongres se koná jednou za dva roky a je největším světovým setkáním vydavatelů časopisů, časopiseckých manažerů a dodavatelů řešení a služeb v mediálním odvětví.

Kongres FIPP je příležitostí k propojení s globálními partnery, získání znalostí potřebných v dnešním globálním mediálním průmyslu a posílení vlastního vydavatelského podnikání v budoucnosti. Účastníci se seznámí s nejnovějšími trendy a případovými studiemi úspěšných řešení realizovaných v různých místech světa. Kongresu se účastní zpravidla asi 800 předních osobností časopiseckého odvětví.

Program kongresu je v letošním roce širší a komplexnější, než kdykoliv v minulosti a zahrne řadu tematických akcí. Kongres bude sestávat z:

Media Industry Insight: 60+ přednášek a seminářů, na kterých vystoupí 100+ vedoucích představitelů mediálního průmyslu, kteří budou sdílet výsledky výzkumů, své poznatky, zkušenosti a osvědčené postupy. Druhý den kongresu proběhnou přednášky a semináře ve třech různých tematických sekcích.

Summity CTO a HR: půldenní workshopy typu peer-to-peer s důkladnými, na míru připravenými tématy z oblasti špičkové technologie a personalistiky.

Networking: Formální recepce a neformální setkání umožní účastníkům se setkávat se svými globálními kolegy z více než 30 zemí.

Dodavatelské prezentace: Seznámení s inovativními dodavateli služeb a možnost využití jejich exkluzivních kongresových nabídek a slev.

Inkubátor FIPP: Seznámení s pečlivě provedeným výběrem začínajících podnikatelských subjektů, kteří hledají investice a podporu

1: 1 setkání: Prostřednictvím strukturované konferenční platformy pro rezervaci schůzek lze splnit každý požadavek na uspořádání schůzek s dalšími účastníky kongresu

Ocenění: V rámci kongresu budou představeny nejžhavější nové talenty v oboru a oceněny nejlepší výzkumy v soutěžích FIPP Rising Star a Insight Awards. Vyhlášení se uskuteční na kongresové recepci v centru Las Vegas Strip.

Podrobný časový program kongresu je k dispozici zde.

Účastnický poplatek pro členy Unie vydavatelů při přihlášení do 24. 7. 2019 činí 2 075 amerických dolarů. Po tomto termínu představuje 2 265 dolarů.

Webová stránka kongresu: https://www.fippcongress.com

Zdroj: vlastní zpráva