Unie vydavatelů
noviny | časopisy | internet

Aktuality

archív >
20. 4. 2018

Vyjádření k veřejnému oznámení vydavatelství Mladá fronta o vystoupení týdeníku Euro z měření v rámci MEDIA PROJEKTU

Unie vydavatelů se seznámila s dnešním oznámením vydavatelství Mladá fronta o tom, že hodlá vystoupit s titulem Euro z výzkumu čtenosti MEDIA PROJEKT. Unie vydavatelů považuje toto prohlášení za závažné.

19. 4. 2018

Ředitel WAN-IFRA zve české vydavatele na kongres do Estorilu

Na dnešní schůzce s výkonným ředitelem Unie vydavatelů V. Machem pozval CEO WAN-IFRA Vincent Peyregne, který vystoupil na 5. 4. 2018 v Praze na konferenci Internet Advertising Conference 2018, aby se zúčastnili letošního 70. světového novinového kongresu, který proběhne 6. až 8. června 2018 v portugalském…

19. 4. 2018

Připojte se k nám na konferenci Sdělovací prostředky a pluralita: jak restartovat základní pilíř EU

EMMA a ENPA vyzývá všechny své členy k účasti na konferenci o svobodě tisku, kterou pořádá Svaz vydavatelů Bulharska ve spolupráci s EMMA a ENPA, Evropskou federací novinářů a s Reportéry bez hranic, ECPMF, Asociací evropských novinářů. Akce se bude konat dne 16. května 2018 v Sofii.

19. 4. 2018

V Dublinu proběhla mezinárodní konference EMEA Child Safety Summit

Ve dnech 18. a 19. dubna 2018 proběhla v irském Dublinu mezinárodní konference EMEA Child Safety Summit zaměřená na bezpečnost a ochranu děti v digitálním prostředí.

19. 4. 2018

Evropští vydavatelé vítají návrh poslance Evropského parlamentu Axela Vosse

Evropské asociace vydavatelů novin a časopisů EMMA (European Magazine Media Association), ENPA (European Newspaper Publishers´ Association), EPC (European Publishers Council) a NME (News Media Europe) vydaly společné prohlášení, v němž vítají podporu práv vydavatelů v návrhu zpravodaje právního výboru…