Unie vydavatelů
noviny | časopisy | internet

Aktuality

archív >
13. 9. 2017

KONFERENCE: Ochrana osobních údajů – jste dobře připraveni na GDPR?

Dne 25. 5. 2018 vstoupí v platnost ve všech státech EU, včetně ČR nové nařízení na ochranu osobních údajů, neboli General Data Protection Regulation (GDPR).

16. 8. 2017

V Německu žije 7 milionů funkčních analfabetů

V sousedním Německu žije sedm milionů funkčních analfabetů, organizace Stiftung Lesen a Deutsche Bahn proto pořádají kampaň.

15. 8. 2017

Občané Spojených států považují britská média za zvlášť důvěryhodná

Z deseti zpravodajských pramenů, které považují občané USA za obzvlášť důvěryhodné, mají čtyři nacházející se na špičce sídlo v britském hlavním městě Londýně. Patří mezi hospodářský magazín The Economist, který se propracoval na špičku hodnocení spolu s americkým poskytovatelem …

10. 8. 2017

Reklamní trendy na veletrhu DCX 2017

Na vydavatelském veletrhu WAN-IFRA expo konaném ve dnech 10. a ž 12. října v Berlíně se v rámci doprovodného programu bude jednat také o novinové inzerci počínaje chytrými investicemi až po kontinuální trénink.

9. 8. 2017

Zahájena registrace účastníků na Digital Innovators Summit 2018

Mezinárodní asociace vydavatelů časopisů FIPP spolu s německou asociací vydavatelů časopisů VDZ zahájili registraci zájemců o účast na nejvýznamnějším světovém meetingu digitálních inovátorů v časopiseckém odvětví Digital Innovators Summit, který se koná každoročně v Berlíně. Příští,…